Skivi zgjedh imazhin e ëmbël për ta uruar motrën me rastin e ditëlindjes

Skivi e ka uruar motrën publikisht me rastin e ditëlindjes.

ShowBiz

25/10/2020 14:29

Reperi Skivi ka hapur arkivat për ta publikuar një imazh të ëmbël nga e kaluara, shkruan lajmi.net.

Ai me ndjekësit ndau një foto pranë motrës së tij dhe e publikoi për ta uruar atë me rastin e ditëlindjes.

“Uroj që kjo ditë e veçantë për ty të sjell atë që zemra jote do. Gëzuar ditëlindjen. Të dua”, ka shkruar Skivi i cili më pas e ka publikuar një foto kur të dy shihen të rritur./Lajmi.net/