Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Skivi jep një koment për labelin PINT

23:55 | 13 Shkurt 2020

Skivi ka folur për Pintat.

Skivi nëpërmjet Instagramit u ka kthyer përgjigje fansave, shkruan lajmi.net.

Ndër pyetjet që iu parashtruan, dikujt i interesoi se çfarë mendimi ka Skivi për labelin PINT dhe sigurisht se nuk ka munguar as përgjigja e tij.

Skivi tha se ka respekt për ta ndërsa në një tjetër postim ka treguar se është duke punuar për këngë të reja./Lajmi.net/