Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Skivi flet për çmimin e klipit “Panika”, shifra është marramendëse

9:54 | 21 Prill 2019

Skivi ka treguar se sa i kushtoi videoklipi i këngës “Panika”.

Skivi ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuloi planet rreth projekteve të reja, shkruan lajmi.net.

Reperi po ashtu foli edhe për detajet e këngës “Panika” dhe pritshmërinë që mori ky projekt nga ana e publikut.

Meqë i kishte realizuar një klip më të veçantë kësaj kënge, ai foli edhe për shifrën që kap ky klip.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Skivit, ku mund të mësoni se çfarë tha reperi. /Lajmi.net/