Skerdi zbulon datën e publikimit të këngës së re

Skerdi Ago ka zbuluar detajet e këngës së re.

ShowBiz

09/10/2019 13:44

Skerdi, ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re, ndërsa detajet i ka zbuluar përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Përmes postimit të fundit, ai bëri të ditur se kënga e tij e re me titull “Diablo” publikohet nesër (e enjte) në orën 18:00 dhe vjen e shoqëruar edhe me videokliop.

“Neser ora 18:00 videoklipi #DIABLO ft. @thepak_official“, ka shkruar ai.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Skerdi është “T’lutem”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3ZMy5DDFw4/