Skerdi feston ditëlindjen, pozon në mes të..

Ai ndan një fotografi për adhuruesit me rastin e ditëlindjes.

ShowBiz

27/06/2018 18:00

Bëhet fjalë për reperin nga Shqipëria, Skerdin i cili feston ditëlindjen e 27-të me ç’rast përmes një imazhi ka bërë të ditur se ka ditëlindjen, shkruan lajmi net.

“Me këto dy loçkat t’u e festu ditëlindjen”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Më pas, vazhduan edhe urimet e shumta nga ndjekësit që ai ka në profilin e tij në Instagram.

Vlen të ceket se Skerdi, për një kohë të shkurtër ka publikuar një mori këngësh dhe bashkëpunimesh që u pritën mirë nga publiku. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BkiICXFnSyz/?taken-by=skerdiago