Skandal në Drita-Flamurtari, tifozi futet në fushë por e pëson shumë keq – Lajmi.net
Skandal në Drita-Flamurtari, tifozi futet në fushë por e pëson shumë keq
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 22:02, 2 June 2016
Ndeshja e barazhit sot mes Dritës dhe Flamurtarit ka prodhuar shumë tensione, para, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes.

Pas përfundimit të ndeshjes, një prej tifozëve mysafir u fut në fushë duke u vërsulur drejt futbollistëve kuqezi, të cilët ia kthyen njëjtë.

Kështu thotë futbollisti i Flamurtarit, Korab Hasani, i cili e konsideroi veprimin e shokëve të skuadrës si vetëmbrojtje.

“Tifozët e Dritës u futën në fushë dhe na sulmuan. Ne reaguam dhe u mbrojtëm”, deklaroi Hasani për “GazetaOlle.com”.

21

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO