“Ska tjetër” publikohet sot nga Elinel dhe Numen

Reperi kosovar, Elinel, sot publikon këngë të re. Këtë e ka bërë të ditur ai përmes postimeve në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net. Kënga titullohet “Ska tjetër”, dhe publikohet në ora 15:00. Ky projekt vjen në bashkëpunim me Numen. Ndryshe, Elinel së fundi pati bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe kënga e tyre “Faj”. Kjo këngë numëron miliona…

ShowBiz

28/09/2022 11:53

Reperi kosovar, Elinel, sot publikon këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes postimeve në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Ska tjetër”, dhe publikohet në ora 15:00.

Ky projekt vjen në bashkëpunim me Numen.

Ndryshe, Elinel së fundi pati bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe kënga e tyre “Faj”.

Kjo këngë numëron miliona klikime në ‘Youtube’./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco)