S’ka më dyshime për ribashkimin me Getinjon, Vivien shihet rrugëve të Ferizajt bashkë me nënën e reperit

Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë së këtij formati, shkruan lajmi.net. Por, së fundi, dyshja ishin kapur mat në Ferizaj. Dhe jo vetëm, Vivien është parë sërish rrugëve të këtij qyteti. Në TikTok po qarkullon një tjetër video. Vivi…

ShowBiz

02/06/2023 13:31

Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”.

Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë së këtij formati, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi, dyshja ishin kapur mat në Ferizaj.

Dhe jo vetëm, Vivien është parë sërish rrugëve të këtij qyteti.

Në TikTok po qarkullon një tjetër video.

Vivi shihet në Ferizaj duke bërë “pazarin” e ditës me vjehrrën e saj, për të cilën kishte folur pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova”.

Ndryshe, Vivien është komentuar edhe për një shtatzëni të mundshme, por për ribashkimin e tyre edhe nuk kanë reaguar as njëri e as tjetri./Lajmi.net/

@inforrethvip

VIVIEN NE FERIZAJ! #inforrethvip #vivi #vivien #bigbrotherkosova #getinjo

♬ original sound – GJITHQKA RRETH VIP-av