Sjell foto me vajzën, Nora Istrefi shfaqet seksi në fustanin e zi transparent

Se është njëra nga femrat dhe mamatë më seksi të estradës, Nora Istrefi këtë e ka dëshmuar.

ShowBiz

03/01/2019 16:21

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi që disa vite e gëzon epitetin e nënës dhe ka arritur mjaft mirë t’i ruajë linjat trupore bombastike, shkruan lajmi.net.

Meqë jemi në fillim të vitit 2019 ajo ka sjell imazhet e para teksa shfaqet pranë vajzës së saj, Renee dhe duken mjaft në formë.

Vëmendje të madhe nuk ka dyshim se ka rrëmbyer Nora me fizikun e mrekullueshëm dhe fustanin transparent që ka veshur.

“M’ke mungu”, mbetet projekti i fundit i saj në bashkëpunim me Skerdin, i lansuar në vitin që e lamë pas. /Lajmi.net/