Situata në veri, Blero: S’dmth Amerika me pas mirë gjithmonë, se atëher ti veç je tu ja bo rrafsh

Situata në veri është tensionuar, teksa nuk po mungojnë edhe reagimet e shumta lidhur me situatën. Një reagim nuk ka munguar edhe nga këngëtari i njohur, Blero, shkruan lajmi.net. Ai reaguar pas sanksioneve të vendosura ndaj Kosovës nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas këngëtarit jo çdo herë Amerika e ka mirë. Krejt kjo sepse…

ShowBiz

01/06/2023 13:47

Situata në veri është tensionuar, teksa nuk po mungojnë edhe reagimet e shumta lidhur me situatën.

Një reagim nuk ka munguar edhe nga këngëtari i njohur, Blero, shkruan lajmi.net.

Ai reaguar pas sanksioneve të vendosura ndaj Kosovës nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sipas këngëtarit jo çdo herë Amerika e ka mirë.

Krejt kjo sepse sipas tij nëse gjithmonë e kanë mirë do të thotë që “veç je tu ja bo rrafsh, e miku i mirë s’ta bën rrafsh”.

“S’dmth Amerika me pas mir gjithmonë ose t’drejt gjithmonë, se at’her ti veq je tu ja bo rrafsh e miku i mir s’ta bon rrafsh për gjithcka miqt e mir edhe t’sinqert mbahen gjithmonë. Miqt e rrejshëm i ndan interesi, nëse 1 mik i jemi ma ka ndërtu një shtëpi do të jemi falenderus tonë jetën dhe kom me u mundu me ja kthy njejtë, por kjo nuk do të thotë që miku jem ka drejtën me bo ligjin n’shpi tem, veç pse ai ma ka ndërtu.”, shkroi ai./Lajmi.net/