Sinani dhe Butrinti ditën flejnë e natën… (Foto)

Sinan Vllasaiu si emër i njohur i skenës në vend, këngët që ka publikuar gjithmonë kanë arritur të bëhen hite.

ShowBiz

31/01/2016 22:29

Ai për nga karakteri duket të jetë tip shumë i shoqërueshëm i cili gjithmonë qëndron në përkrahje të artistëve të rinjë të skenës, shkruan lajmi.net.

Së fundmi këngëtari shumë i talentuar Butrint Imeri e ka publikuar një foto përkrah Sinan Vllasaliut, ndërsa fotos së postuar i ka lënë shkrimin:

“Ditën flejt e Natën rri”.

Nuk dihet qartë se përse ata janë bërë bashkë, janë takuar në mënyrë miqësore apo po bëhet fjalë për një bashkëpunim./lajmi.net.