Sinan Vllasaliu surprizon Vedatin, këndon këngën e tij të preferuar

Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka performuar enkas për Vedatin. Vedati e ka shijuar këtë surprizë duke kërcyer dhe qëndruar pranë vajzave të tij./Lajmi.net/

ShowBiz

18/03/2023 00:49

Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”.

Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka performuar enkas për Vedatin.

Vedati e ka shijuar këtë surprizë duke kërcyer dhe qëndruar pranë vajzave të tij./Lajmi.net/