Të Infektuar: 5237

Të Shëruar: 2462

Të Vdekur: 112

Sinan Vllasaliu më i lumtur se kurrë pranë nipit

18:13 | 22 Maj 2019

Këngëtari Sinan Vllasaliu shfaqet duket u argëtuar me nipin e tij.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu po e shijon në maksimum epitetin gjysh, shkruan lajmi.net.

Ai së fundmi e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, imazh në të cilin shihet me nipin Jan.

Sinani ani pse i angazhuar me muzikë dhe me mbrëmje të ndryshme ku ftohet për të kënduar e gjenë gjithmonë kohën për ta kaluar me familjen.

“Jeta lamsh” titullohet projekti i tij i fundit muzikor i cili u pëlqye nga publiku./Lajmi.net/