Sinan Hoxha uron nënën dhe Andrrën për 8 Mars (Foto)

Edhe Sinan Hoxha është përkujdesur që të urojë nënën e tij, sot për 8 Mars.

ShowBiz

08/03/2016 19:07

Këngëtari i njohur ka postuar 2 fotografi në llogarinë e tij në Instagram me rastin e festës së gruas, 8 Marsit, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë e postuara shihet edhe bashkëshortja e tij, Andrra, afër nënës së Sinanit, ku me këtë rast Sinani uron të dyja.

“sot eshte nje dit e vecant per te gjitha nenat dhe grate . gezuar 8 marsin dy ? e mija ??”, ka shkruar këngëtari.