Sin Boy i pandashëm nga Rina, ndan këtë moment me të

Rina dhe Sin Boy po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

ShowBiz

09/06/2020 23:56

Sin Boy dhe Rina janë ndër çiftet e komentuar të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ata po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë dhe me ndjekësit në Instagram po publikojnë imazhe me të cilat e dëshmojnë këtë.

Madje ata kanë lënë të kuptohet se janë bërë të pandashëm.

Sin Boy së fundmi e ka publikuar një imazh pranë Rinës, foto në të cilën vihet re se i kanë ngjyrosur flokët njësoj./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBOnaH9Df1Z/