Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

17:44 | 8 Nentor 2019

Foto: Instagram

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ritëm.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Kreshnik Avdiu, orkestirmin Ardian Kastrati, ndërsa producent është Shpetim Desku.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/