Sigal Prishtina s’e ndal as KB Rahoveci – Lajmi.net
Sigal Prishtina s’e ndal as KB Rahoveci
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:58, 15 December 2017
Sigal Prishtina ka mbyllur sezonin vjeshtor pa humbje në IP Superligën e basketbollit të Kosovës.

Kryeqytetasit kanë mposhtur pa problem skuadrën e Rahovecit me rezultat 98-72.

Kjo ishte fitorja e 14-të për Sigal Prishtinën këtë edicion.

Më i dalluri në këtë fitore ishte Granit Rugova që shënoi 29 pikë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO