Sigal Prishtina e zyrtarizon përforcimin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Sigal Prishtina e zyrtarizon përforcimin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:41, 3 November 2015
Amerikani, Jason Washburn është përforcimi më i ri i Sigal Prishtinës.

Sigal Prishtina edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë me basketbollistin amerikan Jason Washburn.

Washburn edhe pse i ri në moshë ka eksperiencë në liga evropiane dhe EuroChallange si dhe së fundi ishte pjesë e ekipit Charlotte Hornets në NBA.

Amerikani është i gjatë 2.13 cm dhe do të jetë ndihmesë e madhe për klubin bardh e kaltër, transmeton Express.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO