Si rrallëherë, Dua Lipa fotografohet e zhveshur në shtrat – Lajmi.net
Si rrallëherë, Dua Lipa fotografohet e zhveshur në shtrat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:40, 17 April 2018
Me të debutuar në tregun ndërkombëtar, Dua Lipa ka arritur famë të madhe.

Sot është në mesin e artisteve më të pëlqyera dhe sukseset e saj sa vijnë e rriten, shkruan lajmi.net.

Për të gjitha këto arritje nevojitet angazhim i madh dhe natyrisht pak kohë mbetet për pushim.

Këtë gjë e ka treguar më së miri Dua përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

E zhveshur në shtrat dhe e mbuluar me çarçaf, këngëtarja tregoi se çfarë ka bërë gjatë gjithë ditës, kurse premtoi se shumë shpejt do të publikoi imazhet nga një fotosesion që ka realizuar.

Kujtojmë që “One Kiss” titullohet projekti i fundit nga Dua Lipa, këngë kjo në bashkëpunim me Calvin Harris. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO