Si dy pëllumba të dashuruar, Romeo publikon këtë video krah Jonidës

Romeo ndau me ndjekësit disa momente bashkë me Jonidën.

ShowBiz

06/06/2020 11:48

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u kanë dhënë fund dyshimeve rreth lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja kohë më parë u përfolën për një krizë në lidhje, por fotografitë nga qëndrimi të vetizoluar në shtëpi gjatë pandemisë, vërtetuan të kundërtën.

Tashmë ata nuk fshihen në publik, andaj ndajnë me ndjekësit imazhe pranë njëri-tjetrit, ku shihen shumë të lumtur.

Njësoj vepruan edhe së fundi, Romeo publikoi një video, ku shihet në veturë bashkë me Jonidën, ndërsa sipër saj kishte shkruar “Dashuri”. /Lajmi.net/