Si dukeshin para 25 vitesh Robert Berisha dhe Adelina Ismajli

Robert Berisha dhe Adelina Ismajli njihen me njëri – tjetrin prej shumë vitesh.

ShowBiz

15/05/2022 14:30

Adelina njihet për energjinë që i ka dhuruar skenës shqiptare, shkruan lajmi.net.

E në anën tjetër Roberti së fundi është futur si këngëtar solo.

Së fundmi po qarkullon një video në rrjetet sociale, në një tavolinë shihen figura të famshme të asaj e kohe.

Videoja është realizuar pak vite pas luftës ku shohim mes tyre Adelinën dhe Robertin

. Ata duken shumë të vegjël dhe shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Kujtojmë që ata janë sot prindër, Adelina është nënë e një djali dhe e lumtur me martesën e saj me bashkëshortin Vali, ndërsa Roberti është baba i Renee, i divorcuar nga ish-partnerja Nora Istrefi dhe pak ditë më parë konfirmoi se është i dashuruar./Lajmi.net/