Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

Shyhretja dhe Engji bashkojnë forcat për një tjetër duet

19:58 | 29 Tetor 2020

Shyhretja dhe Engji sërish po vijnë me një duet.

Shyhrete Behluli ani pse nuk ka qenë aktive këtë vit me performanca në dasma e ahengje të tjera, nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, ka pak ditë që publikoi duetin “Jam shqiptar” me artistin turk, Sinan Akcil, këngë që mori shumë komente pozitive.

Menjëherë, artistja i është kthyer studios muzikore, ku po punon për këngët e reja, e një prej tyre do ta sjell në duet me Engjin.

Kështu ka lënë të kuptohet Engji, e cila publikoi një fotografi, ku po e dëgjonte Shyhreten duke kënduar. /Lajmi.net/