Shyhrete Behluli duket si 20-vjeçare në fotografinë e fundit

Shyhrete Behluli duket në formë shumë të mirë në imazhin e fundit.

ShowBiz

10/10/2019 19:59

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi gjatë pushimeve në Turqi, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, këngëtarja dukej si 20-vjeçare, e veshur me pantallona, këmishë dhe një palë atlete.

“Ne Stambollin e bukur ??”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos.

Për ndryshe, në këto pushime, Shyhretja po shoqërohet nga dy vajzat e saj, Gresa dhe Engjëllusha si dhe djali, Lumi. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3ckexSBD-y/