Shyhrete Behluli bëhet nostalgjike për kohën e shkuar, publikon këtë foto pranë bashkëshortit 

22:23 | 21 Maj 2019

Shyhrete Behluli është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Këngëtarja Shyhrete Behluli e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe shihet shumë e lumtur krah bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Fotos ia ka bërë ngjyrat bardhë e zi, kështu duke e kujtuar edhe kohën e shkuar kur fotot me këto dy ngjyra kanë dominuar.

“Nostalgji per fotot bardhezi!”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotos./Lajmi.net/