Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

“Shumë nxehtë këtu”, Trejsi vjen joshëse me foto nga sauna

20:46 | 4 Dhjetor 2020

Foto: Instagram

Trejdi shfaqi fizikun në një foto nga sauna.

Trejsi Sejdini ka theksuar fizikun e veshur me një bodysuit teksa po relaksohej në saunë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja u vesh me bodysuit me ngjyrë rozë, ndërsa vuri në pah format trupore, për të cilat komplimentohet vazhdimisht.

“Shumë nxehtë këtu”, ka shkruar ajo, teksa pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Ajo para kësaj publikoi fotografi e veshur me një kostum që ia theksonte të pasmet dhe u komplimentua për dukjen.

Kujtojmë se Trejsi Sejdini së fundi u përfol për një lidhje të mundshme me reperin Don Xhoni. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)