Shtyhet në momentin e fundit ndeshja Lotte – Dortmund, kjo është arsyeja (FOTO)

Është shtyrë ndeshja çerekfinale e Kupës së Gjermanisë mes Sportfreunde Lotte dhe Borussia Dortmund.

Sport

28/02/2017 20:40

Moti jo i mirë që ka përfshirë këtë pjesë, i shoqëruar me reshje të borës, ka bërë që të shtyhet kjo ndeshje.

Në njoftimin e bërë në faqen e Dortmundit thuhet se terreni i stadiumit të Sportfreunde Lotte nuk i plotëson kushte për lojë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6