Shqyrtohet Strategjia Shtetërore Kundër Korrupsionit – Lajmi.net
Shqyrtohet Strategjia Shtetërore Kundër Korrupsionit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 8:32, 16 April 2019
Foto: Ilustrim
Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe Mbikëqyrjen e Agjencisë Kundër Korrupsionit sot mbanë mbledhje.

Gjatë ditës së sotme, me fillim prej orës 13:00, Komisioni parlamentar për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe Mbikëqyrjen e Agjencisë Kundër Korrupsionit do të mbajë mbledhje, shkruan lajmi.net.

Sipas njoftimit, në këtë mbledhje do të shqyrtohet raporti vjetor i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Strategjia Shtetërore Kundër Korripsionit 2019-2023, si dhe Plani i Veprimit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO