Shqiptaro-kanadezja me të pasmet më të bukura në botë (Foto)

Kësaj shqiptaro-kanadezes këtu Kim Kardashian nuk i afrohet as te themrat…Haifa Mira ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale duke postuar disa fotografi, ku vë në plan të parë të pasmet e saj të rrumbullakta.

ShowBiz

01/02/2016 12:14

Mira është një vajzë shqiptare nga Kosova, e cila jeton në Kanada dhe dëshiron të bëhet stiliste.Ajo është e njohur në rrjetet sociale për punët e saj si modele dhe kërcimtare, e gjithashtu është shfaqur dhe në videoklipin e Kayo, “Rich Already”.

Bukuroshja ka shumë ndjekës, sidomos në rrjetin social Instagram, ndërsa linjat e saja trupore e bëjnë atë një prej femrave më hot shqiptare, por edhe më gjerë.