Shqiptari që thotë se Kim Kardashian është femra më e bukur në botë

Kim Kardashian është një ndër femrat më të komentuara në botë.

ShowBiz

02/04/2018 15:43

Linjat e saj bombastike bëjnë që Kim të jetë pjesë e titujve rozë vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Grimeri personal i Kimit është Mario, i cili së fundi ka publikuar linjën e përbashkët të produkteve të grimit.

Me rastin e promovimit të këtyre produkteve, Mario ka falënderuar të gjithë që ishin pjesë e eventit ku festuan këtë sukses të tyre.

Ndër të tjera, ai e quajti Kimin si femrën më të bukur në botë dhe muzën e tij. /Lajmi.net/