Shqiptari me veturë kabriolet në mes të dimrit (Video)

Një ngjarje jo shumë e zakontë ka ndodhur në Kosovë.

Fun

24/01/2016 20:12

Në një rrugë, diku në Kosovë, një lexues i lajmi.net ka kapur një shofer teksa voziste një veturë kabriolet.

Kjo gjë duket e pazakontë për faktin se tanimë jemi në dimër dhe temperaturat janë me të vërtetë të ulta.

Për më shumë, ndiqni videon më poshtë. /lajmi.net