Shqiptarët shënojnë në barazimin mes Zurich e Basel (VIDEO)

Albian Ajeti dhe Armando Sadiku kanë shënuar për skuadrat e tyre në barazimin mes Zurich dhe Basel 2:2. Ajeti realizoi për Baselin në minutën e 84, ndërsa Sadiku shënoi për Zurich për ta barazuar rezultatin në 2:2 në minutën e 90+3.

Sport

04/10/2015 18:31

YouTube player