Shqipëria po humb nga Portugalia

18:52 | 8 Shtator 2015

Shqipëria U21 është duke humbur në pjesën e parë nga Portugalia U21 me rezultat 4:0 në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet për Europanin e grupmoshave deri në 21 vjeç.

Golat për portugezët i kanë shënuar Neves në minutën e 31, Lopes në të 36 dhe Silva në minutat 43 dhe 45

“kuqezinjë” janë në grupin e 4, së bashku me Portugalinë, Izraelin, Hungarinë, Greqinë dhe Liechtenstainin.