Shqipëri – Norvegji, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
Shqipëri – Norvegji, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:52, 26 March 2018
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Norvegji.

Pjesa e parë e miqësores që po luhet në ‘Elbasan Arena’, nuk ka dhuruar asnjë gol.

Shpresojmë që pjesa e dytë të sjellë edhe golin për Shqipërinë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO