Shpërthim në autobusin e Dortmundit

19:54 | 11 Prill 2017

Një shpërthim ka ndodhur në autobusin e skuadrës së Dortmundit, derisa po shkonte në stadium për ndeshjen me Monakon.

Mediet e huaja raportojnë se nga ky shpërthim që nuk dihet se nga ka ardhur, ka mbetur i lënduar mbrojtësi Bartra.

Nuk dihet nëse do të anulohet ndeshja.

Së shpejti më shumë informacione./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy