“Shpërthen” stadiumi: Milani përmbys PSG-në, shënon Giroud

Është realizuar edhe goli i tretë në kryendeshjen e mbrëmjes në mes Milanit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve. Milani e ka përmbysur rezultatin 2:1 kundër Paris Saint-Germianit, në stadiumin “San Siro”, shkruan lajmi.net. Sulmuesi francez, Giroud ka realizuar golin e dytë për Milanin në minutën e 51-të. Sfida mes Milanit dhe PSG-së është…

07/11/2023 22:11

Është realizuar edhe goli i tretë në kryendeshjen e mbrëmjes në mes Milanit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve.

Milani e ka përmbysur rezultatin 2:1 kundër Paris Saint-Germianit, në stadiumin “San Siro”, shkruan lajmi.net.

Sulmuesi francez, Giroud ka realizuar golin e dytë për Milanin në minutën e 51-të.

Sfida mes Milanit dhe PSG-së është në kuadër të Grupit F në Ligën e Kampionëve./Lajmi.net/