Shpërthen në zjarr një makinë në qendër të kryeqytetit

Një veturë e tipit Opel Astra është djegur në mes të qendrës së kryeqytetit në Prishtinë, mbrëmjes e së dielës.

Lajme

25/01/2015 19:18

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e këtij zjarri, derisa Policia e Kosovës ka njoftuar se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky aksident.

Reagimi i Policisë së Kosovës dhe i ekipeve të zjarrfikësve ka qenë i shpejt në këtë rast, transmeton koha.net