Shpërndahen protestuesit, Dardan Sjediu: Shihemi nesër (Foto/Video)

Disa grupe të vogla, në mesin e tyre edhe kreu i Prishtinës Shpend Ahmeti dhe nënkryetari i Prishtinës Dardan Sjediu, pastaj deputeti Fisnik Ismajli dhe të tjerë deri në këto qaste kanë qëndruar në rrugë, raporton lajmi.net.

Lajme

28/11/2015 19:36

Por, tashmë Dardan Sejdiu u ka bërë thirrje atyre që të shpërndahen, por siç ka thënë ai vetëm deri nesër.

U kërkoi aktivistëve të jenë të qetë deri nesër.

Ai e përfundoi fjalimin me “shihemi nesër”./ lajmi.net

12309150_10207558880961348_868487661_n