Shokuese: Dy pitbullë kafshojnë në mënyrë të tmerrshme një kalimtar të rrugës (Pamje me përmbajtje të rëndë)

Një video shokuese është publikuar gjatë ditës së sotme, ku shihen skena të tmerrshme teksa banorët dhe dëshmitarët në një lagje në New York, tentuan të ndalonin dy pitbull e kafshonin në mënyrë të ashpër një person.

Bota

12/09/2015 12:42

Video është filmuar nga një grua e cila ishte dëshmitare e rastit nga apartamenti i saj, ku edhe ndodhi sulmi, shkruan The Sun.

Personi që duket të jetë i moshuar në moshë, është kafshuar në të gjitha pjesët e trupit nga dy pitbullët, transmeton lajmi.net.

Më në fund shihen teksa qentë largohen nga viktima të cilin e kishin mbuluar me gjak./lajmi.net

YouTube player