Shkurorëzohet çifti më i pasur në botë – Lajmi.net
Shkurorëzohet çifti më i pasur në botë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:55, 9 January 2019
I kanë dhënë fund martesës së tyre 25 - vjeçare.

Jeff Bezos dhe MacKenzie i kanë dhënë fund martesës së tyre 25 vjeçare sipas deklaratës që e kanë postuar në Twitter, shkruan lajmi.net.

“Pas një periudhe të gjatë të eksplorimit të dashurisë dhe ndarjes së gjyqeve, ne kemi vendosur të shkurorëzohemi dhe të vazhdojmë jetën tonë të përbashkët si miq”, kanë shkruar çifti.

“Ne ndjehemi jashtëzakonisht me fat që kemi gjetur njëri-tjetrin dhe jemi thellësisht mirënjohës për vitet e kaluara me njëri-tjetrin”, vazhdoi deklarata e tyre. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO