Shkojnë në Turqi si futbollistë, përfundojnë duke pjekur qebapa (VIDEO)

Sulmuesi i Fenerbahces, Mousa Sow dhe ish-futbollisti i Besiktas, Demba Ba të cilët kanë kaluar një fundjavë së bashku. Dy lojtarët e njohur kanë pjekur së bashku qebapë, duke i imituar kuzhinierët turq që shquhen për këtë specialitet.

Sport

23/11/2016 12:30

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.