Shkoi në Zvicër, Rina rrëfen ngjarjen e papritur që i ndodhi

Rina Balaj është reperja nga radhët e labelit "On Records", e cila për një periudhë të shkurtër arriti të bëjë famë në publik.

ShowBiz

24/06/2018 08:20

Ajo ishte mysafire në emisionin “Mirage”, ku foli shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionle, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ajo foli edhe për atë se si kaloi nga zhanri R&B në Rep si dhe bashkëpunimin e sukseshëm me Feron.

Për “Mirage” ajo ka rrëfyer ngjarjen e papritur që i ka ndodhur në një udhëtim në Zvicër.

Në videon e mëposhtme nga minuta 5:05 mund të mësoni se cila ishte ngjarja e papritur që i ndodhi Rinës në Zvicër. /Lajmi.net/

YouTube player