Shkodran Mustafi e komenton humbjen e Shqipërisë (FOTO)

Mbrojtësi shqiptar që luan te Gjermania, Shkodran Mustafi, ka thënë që është mëkat që Shqipëria nuk e mori të paktën një pikë ndaj Zvicrës.

Sport

11/06/2016 17:59

Shkodran Mustafi e ka lavdëruar kombëtaren e Shqipërisë, për paraqitjen ndaj Zvicrës.

Kuqezinjtë treguan paraqitje të mirë, përkundër faktit që humbën 1:0.

“Luftim i madh nga i gjithë ekipi. Është mëkat që nuk arritën të marrin së paku një pikë,” ka shkruar Mustafi.


Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.