Shkëndije Mujaj e Kallashi, kanë një kërkesë për ju! (FOTO)

Njihen si femrat më seksi shqiptare janë këto Shkëndije Mujaj e Donjeta Kosumi e njohu me nofkën Kallashi të cilat kanë një kërkesë për fansat e tyre…

ShowBiz

14/03/2015 19:05

Ndryshimet në Facebook, duket se po i trembin edhe dy bukuroshet. Kjo për shkak qe të mos humbin fansa në numër.

Andaj të dyja kanë lënë të njëjtin mbishkrim në faqet e tyre zyrtare në rrjete sociale, ku kërkojnë nga fansat që të jenë aktiv.

Ky është postimi që e kanë lënë Kallashi dhe Shkëndija:

“Njoftim!

Si pasojë e ndryshimeve të Facebook, që prej ditës së sotme nga cdo fanpage do të largohen fansat që nuk janë aktiv. Nëse dëshironi të jeni pjesë e faqes duhet të komentoni dhe bëni like te ky postim.. Faleminderit !!!” lajmi.net