Shkëndija shfrytëzon ‘dushin’ në vend të celularit (Foto)

Në pothuajse të gjitha rastet, Shkëndije Mujaj poston foto nudo.

ShowBiz

26/01/2016 15:54

Fotot që ajo poston në rrjete sociale bëjnë që të komentohet shumë, si për zhveshje ashtu edhe për provokime të vazhdueshme me poza seksi, transmeton lajmi.net

Në foton në vijim Mujaj shihet thuajse krejtësisht nudo duke e ‘shfrytëzuar’ dushin në vend të celucarit.

Ju kujtojmë se së fundmi ajo i ka lënë gojëhapur të gjithë me një video ku shihet gjithashtu në banjë duke bërë video nudo dhe provokative./lajmi.net.