Shkenda Dubovës i ofrojnë 3000 euro për një puthje

Këngëtares Shkenda Dubova ia kanë ofruar shumën prej 3000 euro për vetëm një puthje.

ShowBiz

06/01/2019 23:39

Këngëtarja Shkenda Dubova pas një pauze në rrjete sociale është rikthyer sërish dhe duke u bërë më aktive se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Shkenda ka zgjedhur të ju përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe ndër to i erdhi një e çuditshme.

Dikush prej fansave i ka ofruar 3000 euro për një puthje se këngëtarja e ka injoruar në njëfarë mënyre me reagimin./Lajmi.net/