Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik – Lajmi.net
Shkeli ligjin e Sheriatit, gruaja rrihet me shkop në publik
Autori: Lajmi.net Bota 16:26, 15 April 2019
Një grua është rrahur me shkop pasi theu ligjin e Sheriatit, duke kryer marrëdhënie seksuale jashtë-martesore.

Ashtu siç e përcakton ligji i shteteve islamike, një grua është e detyruar të presë për aktivitete seksuale deri në martesë, që njihet si ritual legjitimor për këtë të fundit, transmeton lajmi.net.

Rasti ka ndodhur në Indonezi, ndërsa rituali i dhunshëm është përcjellë në një hapësirë publike.

Ndiqini fotografitë për ta kuptuar situatën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO