Shikoni sa ngjan missi shqiptar me supermodelen Gigi Hadid! (FOTO)

Ish-miss universe Shqipëria, Xhesika Berberi ka një ngjajshmëri ekstreme me supermodelen botërore.

ShowBiz

19/10/2015 17:26

Modelja shqiptare Xhesika Berberi është mjaft e angazhuar në fushën e modës, brenda Shqipërisë dhe jashtë saj.

Përveç se format e saj trupore janë të mrekullueshme, ajo çka bie në sy është ngjashmëria e saj me modelën tashmë të njohur për rolin në klipin e Calvin Harris të këngës How Deep is Your Love”, Gigi Hadid, njofton Klan Kosova.

Të dyja janë bionde, e vijat e fytyrës së dy modelëve janë shumë të ngjashme.