Shikoni koreografitë madhështore të tifozëve në derbin e Romës mbrëmë – Lajmi.net
Shikoni koreografitë madhështore të tifozëve në derbin e Romës mbrëmë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:46, 16 April 2018
Megjithatë, spektakël në “Olimpiko” kishte, por atë e dhuruan tifozët në shkallët e stadiumit.

Një 0-0 që nuk i bën punë askujt.

Rezultati ishte rrjedhojë e një frike ku skuadrat u munduan shumë mos ta humbisnin këtë derbi dhe luajtën në mbrojtje dhe shumë kujdesshëm.

Megjithatë, spektakël në “Olimpiko” kishte, por atë e dhuruan tifozët në shkallët e stadiumit.

Më poshtë fotot nga spektakli.

1-55

111-33-4612-2514-2416-1615-19

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO