Shikoni çfarë po bëjnë tifozët e Bayernit në Madrid

Ata e kanë kaluar ditën nëpër lokale të ndryshme të kryeqytetit spanjoll, duke brohoritur për ekipin e tyre të zemrës.

Sport

01/05/2018 17:29

Sonte Real Madrid dhe Bayern Munchen zhvillojnë ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve.

Tifozët gjermanë kanë udhëtuar në numër të madh drejt Madridit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ata e kanë kaluar ditën nëpër lokale të ndryshme të kryeqytetit spanjoll, duke brohoritur për ekipin e tyre të zemrës.

Ndeshje fillon sonte prej 20:45. /Lajmi.net/