Shikojeni si e shkatërruan shpërthimet autobusin e Dortmundit (FOTO)

21:01 | 11 Prill 2017

Shpërthimet e mëdha kanë thyer edhe xhamat e autobusit të Dortmundit.

Mediet gjermane kanë publikuar fotografitë e para të dëmtimit të autobusit, ku si pasojë e këtyre lëndimeve, mbeti i lënduar mbrojtësi Marc Batra.

Kujtojmë se ndeshja mes Dortmundit dhe Monacos, e paraparë të luhej sonte nga ora 20:45, është shtyrë për nesër, nga ora 18:45./Lajmi.net/

ks-s shpee

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy